Elektroniczny zamek do drzwi otwierany pilotem Simons Voss

Zamek otwierany pilotem

na pilota

Zamek elektroniczny na pilota

Simons Voss – zamki na pilota.

Wkładka euro profil nie musi być otwierana tylko kluczem. Simons Voss oferuje rozwiązanie znacznie wygodniejsze – wkładka na pilota. Wystarczy użyć przycisku na pilocie aby zdalnie uaktywnić zewnętrzną gałkę wkładki za pomocą której otworzysz swoje drzwi.

Zobacz jak zamontować oraz jak działa wkładka na pilota:

Elektroniczny zamek do drzwi

Simons Voss – klamka na pilota

Okucie drzwiowe klamka-klamka Simons Voss to komfort i bezpieczeństwo. Zewnętrzna klamka okucia standardowo jest wysprzęglona. Naciskając przycisk pilota klamka zasprzęgla się umożliwiając wejście. Zobacz film jak wygodnie można żyć z Simons Voss.

Nowoczesny zamek do drzwi na pilota

Klamka na pilota Simons Voss

Simons Voss Komponenty na pilota

Simons Voss – komponenty na pilota

Dzięki możliwości zastosowania modułów sterujących system Simons Voss pozwala nam sterować za pomocą pilota również takimi urządzeniami jak, szlaban, brama garażowa czy winda.
Obejrzyj poniższy film i przekonaj się jak perfekcyjne rozwiązanie oferuje Ci Simons Voss.

Wejścia do biura na pilota

na kod

Zamki do drzwi na kod Simons Voss

Simons Voss – zamki na kod

Jeśli nie chcesz nosić przy sobie kluczy lub pilotów Simons Voss ma dla Ciebie rozwiązanie. Zamek na kod. Poprzez zastosowanie klawiatury kodowej naściennej możemy otwierać nasz zamek za pomocą kodu. Klawiatura wykonana jest w bardzo estetyczny sposób a użyte materiały są najwyższej jakości.

Zamek do drzwi otierany odciskiem palca

na odcisk palca

Zamki na odcisk palca Simons Voss

zamek do drzwi otwierany na odcisk palca

Zamek na odcisk palca Simons Voss

Simons Voss – zamki na odcisk palca

Dla zapewnienia większej ochrony Simons Voss powiększyło swoją ofertę o piloty oraz czytniki naścienne na linie papilarne. Każdy człowiek ma jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny odcisk palca dlatego ta metoda identyfikacji jest najbardziej rzetelna i bezpieczna. Simons Voss jako jedyny oferuje nam pilota uaktywniającego się dopiero po odczycie linii papilarnych.

zamek do drzwi sterowany smartfonem

sterowany telefonem

Zamek do drzwi sterowany telefonem Simons Voss

Simons Voss – zamek na telefon

Zamki Simons Voss w połączeniu z aplikacją MobileKey dają nam możliwość stworzenia kontroli dostępu on-line za pomocą której możemy w dowolnej chwili nadać bądź odebrać wybranym użytkownikom uprawnienia. Wgranie aplikacji MobilKey zmienia nasz telefon lub tablet w mobilne centrum dowodzenia za pomocą którego możemy tworzyć harmonogramy dostępów jak i dowolnie konfigurować dostępy w naszym systemie.

zamek do drzwi otwierany kartą

na kartę zbliżeniową

Zamek do drzwi na Chipa Simons Voss

Simons Voss – zamek na kartę

W swojej ofercie Simons Voss posiada również zamki na kartę zbliżeniową. Rozwiązanie to często jest stosowane w firmach gdzie karta to nie tylko nośnik danych ale również wizytówka pracownika. Jeśli nie chcemy używać karty możemy wybrać zgrabniejszy brelok zbliżeniowy który można spiąć razem z innymi kluczami lub przypiąć go np. do smyczy.

Zamek na kartę zbliżeniową Simons Voss

Zobacz filmiki jak działa zamek na kartę Simons Voss:

Zamki na kartę zbliżeniową Simons Voss Zamek do drzwi na kartę Simons Voss Elektroniczny zamek na kartę do drzwi Simons Voss

NOWOŚCI SIMONS VOSS

Monitoring stanu wkładki Simons Voss

Monitoring stanu wkładki.

Dzięki precyzji systemu Simons Voss teraz będziesz wiedział czy Twoje drzwi są otwarte czy zamknięte. Mało tego będziesz wiedział czy Twój zamek został zaryglowany raz czy dwa razy.

Monitoring stanu klamki Simons Voss

Monitoring stanu klamki.

Dzięki Simons Voss otrzymasz bieżący obraz stanu zamka czy drzwi. Jeśli ktoś nie zamknie zamka czy nie domknie drzwi zostaniesz o tym poinformowany przez system który czuwa nieustannie nad Twoim bezpieczeństwem.

Funkcja ochrony przeciwpożarowej

Funkcja ochrony przeciwpożarowej.

Dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa Simons Voss stworzyło aplikację która w połączeniu z odpowiednim urządzeniem jest w stanie automatycznie zareagować w przypadku wystąpienia pożaru i odryglować drzwi w strefie pomieszczeń objętych pożarem.